Activiteiten

Kröller-Müller Museum in Otterlo

Vrijdag 31 juli 2026 gingen we om 8.55 uur met de bus op weg naar het Kröller-Müller Museum in Otterlo. We gingen met de museumreis van de PlusBus.

Rond 11.00 uur kwamen we aan. De begeleiders stonden daar al op ons te wachten en we gingen eerst naar het restaurant. Daar kregen we een heerlijke kop koffie met appelgebak en slagroom. Dat smaakte heerlijk!

Om ongeveer 12.00 uur werden we in twee groepen verdeeld voor een rondleiding door het museum. De dames van het museum vertelden ons van alles en er was veel moois te zien.

Daarna gingen we weer naar het restaurant om te eten. We kregen twee heerlijke broodjes met koffie of thee erbij. Dat smaakte goed. Daarna hadden we nog wat tijd om zelf in het museum en buiten rond te kijken.

Om 3 uur moesten we alweer in de bus om terug naar Leeuwarden te gaan. Ook in de bus was het gezellig en de chauffeur vertelde ons onderweg van alles.

Rond half zes waren we weer in Leeuwarden. Daar stonden de taxi’s al te wachten om ons weer naar huis te brengen.

Zo was het een hele mooie dag van Bezoek en Co en hebben we veel gezien in het museum.

Bedankt namens ons allemaal!