Activiteiten

High Tea Vrijwilligers.

Woensdag 25 februari, een prachtige lentedag met15 graden en dan op de fiets naar de high tea, wat een heerlijk vooruitzicht!

We kwamen binnen en zagen prachtige aardewerken bordjes op tafel staan, met een bijpassend kommetje kwark met vruchten en granen. Dit keer geen wegwerpbordjes. Verder allemaal glazen theepotten met heet water op een waxinelichtje, met daarom heen zakjes met vele soorten thee. Daar lagen filterzakjes bij, waar je een lepeltje thee in moest doen. Niet iedereen had dat door en deden de losse thee in de kop en ja, dan had je al die blaadjes in je mond. Maar we leerden snel.

En toen kwamen de schalen met taartjes binnen…….3 soorten punten en ik denk dat het brownie was, wat in vierkante schijfjes was gesneden. De mevrouw die de high tea had gemaakt heeft alles uitgelegd, maar ik weet de namen niet meer allemaal. Er was ook worteltaart bij. Alles was even lekker, verrukkelijk! Mijn buurvrouw en ik hebben de punten gedeeld, een hele konden we echt niet op. Er waren ook (hele dikke) scones, waar je clotted cream en 2 soorten jam op kon smeren. Ook al zo lekker. En stukjes quiche en stokbrood met allerlei smeerseltjes. Echt zo lekker, maar veel te veel. Wij konden geen stokbrood meer op en ik heb helaas het toetje ook moeten laten staan.

En dat alles om ons, vrijwilligers, in het zonnetje te zetten! Nou dat is gelukt, iedereen vond het overweldigend. Rennie las een gedicht voor waarin wij werden geëerd, maar het gold uiteraard ook voor haarzelf en de bestuursleden.

Een dankbare vrijwilliger.